| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Starre aluminium buis, zonder mof |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Installation Tubes
|
| Kilmės šalis* | PT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7608 2081 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Nupoliruotas paviršius | No |
| Šlifuotas paviršius | No |
| Paviršiaus dangos kokybė | Nedengtas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013960584394 |
| Spalva | Aliuminis |
| Modelis | Tvirtas |
| Išorinis diametras | 20 mm |
| Vidinis diametras | 17.5 mm |
| Jungtis 1 | Vamzdžio galas |
| Jungtis 2 | Vamzdžio galas |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -45-250 °C |
| Montuojamas prie paviršiaus | Yes |
| Tinka betono instaliacijai | Yes |
| Mašinos ir sistemos instaliacija | Yes |
| Tinka popaviršinei instaliacijai (bitumas, karštas asfaltas) | Yes |
| Tinka popaviršinei instaliacijai (lyginimo lenta) | No |
| Tuščiavidurė siena | Yes |
| Požeminis | No |
| Instaliacija ant medžio | Yes |
| Lygiai montuojama instaliacija | Yes |