| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STANDARD FILTER FAN |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC000320 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Laisvai pučiamo srauto intensyvumas | 230 m³/h |
| Darbinė įtampa, kai AC 50 Hz | 120 V |
| Darbinė įtampa, kai AC 60 Hz | 120 V |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823377667 |
| Montavimo metodas | Užsklendžiamas montavimas |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 250 mm |
| Gylis | 118.5 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka 19 colių stovo montavimui | No |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| EMC versija | No |
| Su apsauginiu gaubtu | No |
| Su filtru | Yes |
| Stogo ventiliatorius | No |
| Suprojektuotas kaip įstumiamas ventiliatorius | Yes |
| Oro cirkuliatorius | Yes |
| Sienos sumontavimas | Yes |
| NEMA apsaugos laipsnis | 12 |
Filter fan Mounting method: Snap mounting Colour: White Voltage type: AC Operating voltage at AC 50 Hz: 120 V. RAL-number: 7035 Suitable for 19 inch rack mounting: no Number of fans: 1 EMC-version: no With protective cover: no With filter: yes Roof ventilator: no Built as slide-in ventilator: yes Volume flow, freeblowing: 230 m³/h. Air circulator: yes Wall build in: yes Degree of protection (NEMA): 12 Protection category: IP54