| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Standard 60W E27 240V A55 CL 1CT/12X10F |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 700 lm |
| Lempos įtampa | 240 V |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8710163075747 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |