| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stand for construction power distributer (Zwerg) |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000484 |
| Plotis | 380 mm |
| Aukštis | 340 mm |
| Gylis | 485 mm |
| Korpuso medžiaga | Plieno lakštas |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399625121 |