| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STAGO T-PIECE VAS80 RAL9010 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001939 |
| Plotis | 40 mm |
| Modelis | Pagrindo įtaisas |
| Be halogeno | Yes |
| Gylis | 65 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Atšakos plotis | 120 mm |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Gaubtų montavimo metodas | Vidinis |
| Gaubtų skaičius | 0 |
| Montavimo perforacija apačioje | No |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | No |
| Su kanalo sujungimu | No |
| Gaubto plotis 1 | 80 mm |
| Gaubto plotis 2 | 0 mm |
| Gaubto plotis 3 | 0 mm |
| Apsauginė juostelė | No |
| Simetrinis | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186108983 |