| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STAGO PLAFONDROZET BZ KUNSTSTOF RAL9010 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Plotis | 90 mm |
| Modelis | Simetriškas |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 214 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Kanalo montavimo metodas | Siena |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186033988 |
| Be halogeno | No |
| RAL numeris | 9010 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |