| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STAGO BUREAUZUIL DUBBEL L=625 R1013/70 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Dvipusis |
| Diametras | 0 mm |
| Reguliuojamas | No |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 2 |
| Kolonos aukštis | 625 mm |
| Stulpo formos | Stačiakampis |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | No |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 202 mm |
| Stulpelio plotis | 120 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186103810 |
| Kabelio įeiga | Apačioje |
| Tvirtinimo tipas | Varžtas |
| Pertvarų skaičius | 2 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 12480 mm² |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Plienas |
| Gaubto medžiaga | Plienas |
| Kiaurai prakišamas profilis | Yes |
| Kintanti vieta | No |
| Kolonos paviršius | Dengtas |
| Aukščio sulygiavimas | 0 mm |
| Paviršiaus danga | Dengtas |
| Kolonos RAL numeris | 1013 |
| Gaubto RAL numeris | 1013 |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Yes |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Yes |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Kita |
| Gaubto medžiagos kokybė | Kita |
| Dangos gylis | 0 mm |