| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | STAGO BUISZUIL SPAN L=3300/725 R1013/70 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Vienpusis |
| Diametras | 0 mm |
| Reguliuojamas | No |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 1 |
| Kolonos aukštis | 3300 mm |
| Stulpo formos | Stačiakampis |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | No |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 137 mm |
| Stulpelio plotis | 120 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8712186103858 |
| Kabelio įeiga | Viršuje |
| Tvirtinimo tipas | Tempti |
| Pertvarų skaičius | 1 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 6240 mm² |
| Gaubto plotis | 50 mm |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Plienas |
| Gaubto medžiaga | Plastikinis |
| Kiaurai prakišamas profilis | No |
| Kintanti vieta | No |
| Kolonos paviršius | Dengtas |
| Aukščio sulygiavimas | 15 mm |
| Kolonos spalva | Kita |
| Paviršiaus danga | Dengtas |
| Kolonos RAL numeris | 1013 |
| Gaubto RAL numeris | 1013 |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Yes |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Yes |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Kita |
| Gaubto medžiagos kokybė | Kita |
| Dangos gylis | 0 mm |