| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SS SWM PLINTH FIXING KIT 304L |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Priedo tipas | Adapterio rinkinys |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480626425 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |