| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Square socket wrench 8mm |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000818 |
| Modelis | Dešinio kampo |
| Ilgojo stiebo ilgis | 90 mm |
| Veržliarakčio plotis coliais | Kita |
| Su rutuline galva | No |
| Veržliarakčio plotis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426895133 |
| Izoliuotas | No |
| Veleno ilgis | 90 mm |
| Bendras ilgis | 160 mm |
| 1000 V izoliacinė apsauga | No |
| Modelis su apsauga nuo vagystės | No |
| Su kabliu | No |
| Su skyle | No |
| Trumpų kojų ilgis | 30 mm |
| Testuotas pagal VDE | No |