| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Square nut M6 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1692 00 |
| ETIM | EC003863 |
| Modelis | Veržlė |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas/ elektrolitu dengtas cinkas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426100107 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711426100107 |
| Spalva | Cinkas |
| Priveržimo sistema | Išorinis kvadratas |
| Išorinis diametras | 21.2 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 3 mm |
| RAL numeris | 7.035 |
| Sriegio tipas | Kita |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 6 |
| Griovelis tarp sriegių | 1 mm |
| Sriegio dydis coliais | Kita |
| Su flangu | No |
| Su nailoniniu žiedu | No |
| Užsirakinantis | No |
| Suvirinama | No |
| Sriegio žingsnių skaičius colyje | 12.7 |
| Aktyvus ingredientas | Kita |
| Kairinis sriegis | No |
| Veržliarakčio plotis | 15 mm |