| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 45W R20 120V FR without packaging |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Diametras | 20 mm |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Nominali įtampa nuo / iki | 120 V |
| Lempos galia | 45 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0046677223113 |
| Pakavimo lygis 2 | 0046677223113 |