| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lamp reflector E27 40W R63 |
| Prekės ženklas | noname |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Lizdas | E27 |
| Diametras | 63 mm |
| Lempos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0447591181402 |