| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Philinea 35W S14s 230V T30 WH 1CT |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Kita |
| Lizdas | S14s |
| Šviesos srautas | 270 lm |
| Lempos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500013606 |
| Spalva | Kita |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |