| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spuldze lum. 16W/133 T8 720mm 0000860 |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Nominali įtampa nuo / iki | 95 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 16 W |
| Šviesos srautas | 1100 lm |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288008608 |
| Pakavimo lygis 2 | 5410288008608 |
| Tinka elektroniniam balastui | Yes |