| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE 18W/840 120cm T8 |
| Prekės ženklas | NORDEON |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos forma | Kita |
| Ilgis | 1200 mm |
| Dangčio tipas | Kita |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 18 W |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Pakavimo lygis 1 | 3700811690137 |
| Spalva | Kita |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | Kita |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | Kita |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |