| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE 16W/940 120cm 1800lm T8 |
| Prekės ženklas | LightZone |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos forma | Vamzdelis, su vienu antgaliu |
| Ilgis | 1200 mm |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 16 W |
| Šviesos srautas | 1800 lm |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Pakavimo lygis 1 | 4047247351171 |