| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spuldze LED GU10 7W 840 DIMM 36" Philips |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 87.1 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 610 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696707999 |