| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Lamp LED G4 3W 12V 6400K G43F |
| Prekės ženklas | Sky Lighting |
| Kategorijos |
G4 LED lemputės (kapsulinės), 3 W
G4 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G4 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 6400 K |
| Lempos galia | 3 W |
| Pakavimo lygis 1 | 0470000000278 |