| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | HQI-T E40 400W MAGENTA |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 42000 lm |
| Lempos įtampa | 250-400 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300649535 |