| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Bulb GU10 75W AR111 2700K 24" 230V |
| Prekės ženklas | SLV |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Modelis | Užtvindymas |
| Lizdas | GU10 |
| Spinduliuotės kampas | 24 ° |
| Reflektoriaus tipas | Kita |
| Lempos forma | Kita |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 75 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4024163084963 |
| Spalva | Kita |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Lempų žymėjimas | R111 |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |