| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Stan 75W E27 230V A55 CL 1CT/12X10F |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E27 |
| Diametras | 55 mm |
| Lempos forma | Kita |
| Lempos galia | 75 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500354594 |
| Spalva | Kita |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Specialus naudojimo būdas | Kita |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |