| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | E27 14W 2700K Genie Foxter |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 14 W |
| Pakavimo lygis 1 | 3601029829503 |