| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Flicker Flame Candle С35 230V 5W Е14 clear Bellight |
| Prekės ženklas | Bellight |
| Kategorijos |
E14 lemputės
E14 kaitrinės lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000045 |
| Lizdas | E14 |
| Lempos įtampa | 230-240 V |
| Lempos galia | 5 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5901854564043 |