| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spuldze E14 25W 827 P45 FR ND PHILIPS |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 113.6 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Šviesos srautas | 250 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696706411 |