SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5020963801648
MPN: 7TCA296030R0454
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių žarnos
ETIM EC001179
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5020963801648
Aprašymas
Liquid Tight, Extreme Temperature Covered Steel Flexible Conduit, Medium Flexibility, Nominal Conduit Size 40mm, Outside Diameter 41.8mm, Inside Diameter 35.4mm, Static Bend Radius 180mm, Reel Length 4,750mm, Thermoplastic Rubber Cover with Galvanised Steel Core, Black