| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spiral cable 1m/5m H07BQ-F 5G1,5 orange PUR (ends: 200mm straight) |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominalus kryžminės sekcijos laidininkas | 1.5 mm² |
| Jungtis 1 | Daugiagyslio laido antgalis |
| Jungtis 2 | Daugiagyslio laido antgalis |
| Ilgis | 5 m |
| Išorinio apvalkalo spalva | Oranžinis |
| Išorinio apvalkalo medžiaga | PUR (poliuretanas) |
| Šerdžių skaičius | 5 |
| Spiralinis kabelis | Yes |
| Su apsauginiu laidininku | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399175862 |