| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SPECIAL SPANNER WIDTH 46MM M 40 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Ilgis | 60 mm |
| Didelio dydžio raktas | 46 mm |
| Mažo dydžio raktas | 46 mm |
| Mažos galvutės plotis | 50 mm |
| Didele galvute | 50 mm |
| Mažo veržliarakčio gylis | 50 mm |
| Didelio veržliaraščio gylis | 50 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217404443 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Status kampas | No |
| Tinka šešiakampiams varžtams | Yes |
| Su įsukamu kaiščiu | Yes |
| Tinka sukamajam kaiščiui | No |