| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SPECIAL SPANNER WIDTH 29MM M 25 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Ilgis | 50 mm |
| Didelio dydžio raktas | 29 mm |
| Mažo dydžio raktas | 29 mm |
| Mažos galvutės plotis | 33 mm |
| Didele galvute | 33 mm |
| Mažo veržliarakčio gylis | 40 mm |
| Didelio veržliaraščio gylis | 40 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217404467 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Status kampas | No |
| Tinka šešiakampiams varžtams | Yes |
| Su įsukamu kaiščiu | Yes |
| Tinka sukamajam kaiščiui | No |