| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Special Halogen Oven Lamp 60W G9 230V 300°C |
| Prekės ženklas | PATRON |
| Kategorijos |
Žemos įtampos halogeninės lempos be reflektoriaus
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Modelis | Ryškus |
| Šviesos srautas | 820 lm |
| Bendras ilgis | 43 mm |
| Diametras | 14 mm |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 60 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5941019828870 |
| Pakavimo lygis 2 | 5941088892680 |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 60 kWh |
Halogen oven lamps. Product features: Average life: 2,000 h. Product benefits: Optimum halogen content for high temperatures. Contains no mercury. Areas of application: Baking ovens.