| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | *spare part* SINUMERIK 802D sl version G/N plus CNC operator panel complete w... |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1010 00 |
| ETIM | EC001422 |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Funkcijų skaičius | 0 |
| Tinka skaičiavimui | No |
| Galimas vienaašis padėties nustatymas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 0887621150723 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Perteklumas | No |
| Tinka svėrimui | No |
| Tinka virinimo kontrolei | No |
| Tinka slėgio kontrolei | No |
| Tinka su NC | No |
| Tinka su SSI | No |
| Galimas funkcijos elektroninis padėties nustatymas | No |
| Tinka su CNC | No |
| Tinka didėjančiam duomenų nustatymui | No |
| Tinka absoliučios vertės nustatymui | No |
| Galimas fliukso valdiklis | No |
| Tinka fliukso matavimui | No |
| Tinka maršruto valdikliui | No |
| Tinka kumšteliniam valdikliui | No |
| Tinka slankiojantiems pjūklams | No |
| Tinka daugiaašiam valdymui | No |
| Galimas vienaašis valdymas | No |
| Tinka daugiaašiam padėties nustatymui | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ia) | No |
| Papildomas operacijos vykdytojas (Ex ib) | No |
| Tinka temperatūros kontrolei | No |
*spare part* SINUMERIK 802D sl version G/N plus CNC operator panel complete with NC, PLC, HMI part and drive control for SINAMICS including logbook and tool box