| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ****spare part**** SIMOTICS M built-in synchronous motor DC link 600 V, 105K,... |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8503 0099 00 |
| ETIM | EC001851 |
| Nustatyta srovė | 0 A |
| Nustatyta įtampa | 0 V |
| Nominalus funkcionalumas, kai nominalus dažnis | 0 kW |
| Pakavimo lygis 1 | 0195125092310 |
| Fazių skaičius | 0 |
| Polių skaičius | 0 |
| Nominalus racionalusis greitis, esant racionaliam dažniui | 0 1/min |
| Rėmo dydis pagal IEC | 0 mm |
| Visos apkrovos efektyvumas | 0 % |
| Paleidimo srovės santykis | 0 |
| Paleidimo momento santykis | 0 |
| Santykinis avarijos momentas | 0 |
| Antikondensacinio šildytuvo įtampa | 0 V |
| Prieš kondensacinė išėjimo galia | 0 W |
| Varžas su teigiamu temperatūriniu koeficientu | No |
| Su varžos temperatūros suradimu | No |
| Perkrovos geba | No |
| Tinkamas dažnio valdymui | No |
| Su antikondensacija | No |
| Nominalus sukimo momentas | 0 Nm |
| Galios faktorius | 0 |
****spare part**** SIMOTICS M built-in synchronous motor DC link 600 V, 105K, IP00, 8-pole individual components: rotor stator, 820 Nm, In=200 A, 103 kW NN=1200 rpm, Nmax=5500 rpm VPM required temperature sensor KTY84