| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SPARE-EH3 DOOR SIZE 2 F 875 W/O HANDLE L |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 99 |
| Plotis | 555 mm |
| Aukštis | 790 mm |
| Gylis | 37.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903041412 |
| EMC versija | No |
| Įstiklintų durų versija | No |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | No |