| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SPANZUIL 1 COMP 3X2V WCD 2XCAT6 WIT 3100 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Vienpusis |
| Diametras | 0 mm |
| Reguliuojamas | Yes |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 1 |
| Kolonos aukštis | 2700-3100 mm |
| Stulpo formos | Stačiakampis |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | Yes |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 73 mm |
| Stulpelio plotis | 85 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485124162 |
| Kabelio įeiga | Viršuje |
| Tvirtinimo tipas | Tempti |
| Pertvarų skaičius | 1 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 1414 mm² |
| Gaubto plotis | 50 mm |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Aliuminis |
| Gaubto medžiaga | Plastikinis |
| Kiaurai prakišamas profilis | No |
| Kintanti vieta | No |
| Kolonos paviršius | Dengtas |
| Aukščio sulygiavimas | 400 mm |
| Paviršiaus danga | Neapdorotas |
| Kolonos RAL numeris | 9010 |
| Gaubto RAL numeris | 9010 |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Yes |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Yes |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Kita |
| Gaubto medžiagos kokybė | Kita |
| Dangos gylis | 0 mm |