| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spacial SFM mounting plate - 1000x800 mm - 20M |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480850622 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480850622 |
| Plotis | 800 mm |
| Aukštis | 1000 mm |
| Skylių pramušimas | No |