| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spacial SFM - 2 front fixed panels for modularity - 100x600 mm - 2M |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000456 |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480850301 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480850301 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 600 mm |
| Aukščio vienetų skaičius | 2 |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |