| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spacial SF cable-gland plate for connectors - 1200 mm enclosure |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000211 |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606485130453 |
| Plotis | 1200 mm |
| Modelis | Jungtis |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas |
| Išankstinis štampavimas | Yes |
| Tipas | Tiesus |
| Sriegio tipas | Nėra |
| Sujungėjo skylių skaičius | 0 |