| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spacial SF Bridles for external coupling of SF enclosures |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Sujungimų rinkinys, šonas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480067785 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 37.5 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Gylis | 23 mm |
| RAL numeris | 0 |