| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Spacial earthing center point - M8 - 18 mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480063138 |
| Plotis | 39 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Gylis | 19.5 mm |