| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SPACER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Kita |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 0 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 0 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110554359 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 0 |
| Maks. apkrovos galia | 0 kg |
| Medžiaga | Kita |