| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Temperature Probe LIV External Sensor |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Temperatūros zondas |
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8531 9000 00 |
| Modelis | Smailė |
| Matavimo diapazonas | -20-60 °C |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 0 m |
| Zondo ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199849119, 8012199849119 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970308818 |