| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SON H 220W/220 E40 1SL/12 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E40 |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 220 W |