| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SOL-SC-PCU-1-000-2-0-0 - Switchgear and controlgear assembly |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Small Distribution Boards
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8537 1091 00 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 600 mm |
| Gylis | 210 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 4063151169329, 4063151169329 |