| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SODIUM HIGH PRESURE LAMP NAV-TS 70 70W |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | RX 7s |
| Šviesos srautas | 6.6 lm |
| Bendras ilgis | 120 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 20-39 (4 klasė) |
| Diametras | 20 mm |
| Lempos efektyvumas | 94 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Reikalingas išorinis balastas | Yes |
| Spalvos temperatūra | 2 K |
| Lempos galia | 70 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217405402 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | Yes |
| Be gyvsidabrio | Yes |
| Iškrovos vamzdelių skaičius | 1 |
| Augalų apšvietimas | No |
| Lempų su gyvsidabrio garais pakaitalas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 28 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 77 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |