| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SOCLE DET. STD. S3000 GAMME 3000 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 100.5 mm |
| Aukštis | 23 mm |
| Ilgis | 100.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302559 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191302559 |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |