| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SOCLE DET. ADR. A3000 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 100.5 mm |
| Aukštis | 34 mm |
| Ilgis | 100.5 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191302566 |
| Pakavimo lygis 2 | 3660191302566 |
| Prijungiamas prie tinklo kabeliu | No |
| Maitinimo elementas yra komplekte | Nėra |