| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SOCKET WRENCH FOR SCREWING M63 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Ilgis | 170 mm |
| Didelio dydžio raktas | 68 mm |
| Mažo dydžio raktas | 68 mm |
| Mažos galvutės plotis | 70 mm |
| Didele galvute | 70 mm |
| Mažo veržliarakčio gylis | 60 mm |
| Didelio veržliaraščio gylis | 60 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250959902559 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Status kampas | Yes |
| Tinka šešiakampiams varžtams | No |
| Su įsukamu kaiščiu | No |
| Tinka sukamajam kaiščiui | Yes |