| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Socket flex |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | RO |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001663 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Su vaikų apsauga | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426108639 |
| Modelis | Apsauginis kontaktas |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Suprojektuotas gylis | 60 mm |
| Lizdo išvesčių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2.5 |
| Su kontroline lempa | No |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Aktyvių kaiščių skaičius (plokštuma) | 0 |
| Apsauginis apvalus įžeminimo smaigas | No |