| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Socket, back-connecting, 14-pin, solder terminals PT 1021D |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
Relay Accessories
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4900 00 |
| Montavimo metodas | Kita |
| Galimas funkcijos praplėtimas | No |
| Elektrinės jungties tipas | Prisegama jungtis |
| Kaištukų skaičius | 14 |
| Pakavimo lygis 1 | 4536853724436, 4536853724436 |
| Plotis | 29 mm |
| Aukštis | 22 mm |
| Gylis | 46 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |