| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Switching power supply unit 12V DC |
| Prekės ženklas | ELTAKO |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Gylis | 58 mm |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Galios išvestis | 12 W |
| Galimas bėgių montavimas | Yes |
| Galimas montavimas prie sienos | No |
| 1 antrinė išvesties įtampa | 24 V |
| Nominali tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 230 V |
| Maks. išvesties srovė 1 | 0.5 A |
| Pakavimo lygis 1 | 4010312301128, 4010312301128 |
| Pakavimo lygis 2 | 4010312301128 |
| Pakavimo lygis 3 | 4010312301128 |
| Suprojektuotas plotas | 18 mm |
| Modulinė versija | Yes |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Stabilizuota išvesties įtampa | Yes |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Stabilizuotas | Yes |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Galimas tiesioginis montavimas | No |
| Reguliuojama antrinė įtampa | No |
| Atsparus trumpam jungimuisi | Yes |
| Nominali išėjimo įtampos vertė | 24 V |
Switching power supply unit. Rated capacity 12W. Standby loss 0.2 watt only. Modular devices for DIN 60715 TH35 rail mounting. 1 module = 18mm wide, 58mm deep. At a load of more than 50% of the rated capacity and always if there are adjacent switching power supply units from 12 W rated capacity and if there are dimmers a ventilation clearance of 1/2 module must be maintained with the spacers DS12 on both sides. Input voltage 230V (-20% up to +10%). Efficiency 24V DC 86%. Stabilised output voltage ±1%, low residual ripple. Short-circuit proof. Overload protection and over-temperature switch-off by means of swichting off with automatic switching-on after fault clearance (autorecovery function).